Zabiegi oczyszczające w salonach kosmetycznych

3/04/2016

WITAJCIE!


Kolejny post to kontynuacja poprzedniego - dalej rozmawiamy o oczyszczaniu, teraz jednak skierujemy naszą uwagę ku salonom kosmetycznym.

W profesjonalnych salonach kosmetycznych oferta dotycząca oczyszczania jest bardzo szeroka. Znajdziemy zabiegi dla każdego rodzaju skóry: delikatnej, wrażliwej i naczynkowej czy bardzo suchej, ale przede wszystkim tłustej i mieszanej, trądzikowej z nadmiarem sebum i trudnymi do zlikwidowania zaskórnikami.

W salonach kosmetycznych znajdziemy zabiegi do każdego rodzaju skóry


Oto zabiegi oczyszczające, które znajdziesz w ofercie salonów kosmetycznych - także w Klinice Anna Pikura:


Oczyszczanie manualne

Jest to ręczne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i wągrów. Kosmetyczka robi demakijaż skóry, następnie nakłada peeling, który usuwa martwy naskórek oraz preparat rozmiękczający, który z pomocą pary wodnej rozszerza pory. Po tym następuje najmniej przyjemna część zabiegu, czyli ręczne wyciskanie zanieczyszczeń, poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu wągrów kosmetyczka nakłada maskę łagodząco-przeciwzapalną. Na koniec nakładany jest krem dostosowany do rodzaju skóry klientki. Poza cerą naczynkową (para), zabieg nadaje się do każdego rodzaju cery.


Mikrodermabrazja diamentowa

Inaczej mikropeeling kontrolowany - to łagodne i kontrolowane ścieranie naskórka. Zabieg przy pomocy diamentowych głowic likwiduje zrogowaciały naskórek warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu. To dobry zabieg, by pozbyć się wągrów i martwych komórek, oraz by przygotować skórę do lepszej absorpcji składników aktywnych. Mikrodermabrazja jest idealna dla osób ze skórą mieszaną, tłustą i trądzikową.


Oxybrazja

Jest to peeling wodno-tlenowy. Ten zabieg to dużo delikatniejszy odpowiednik mikrodermabrazji. Jest to intensywne złuszczanie martwego naskórka za pomocą strumienia mikrokropelek soli fizjologicznej, aplikowanego pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Zabieg nadaje się do każdego rodzaju skóry – także do cery wrażliwej, naczyniowej i trądzikowej – jest bezinwazyjny i bezbolesny. My polecamy zabieg firmowy AP Oxyluxe dostępny w Klinice Anna Pikura, łączący oxybrazję z aplikacją kolagenu aktywnego biologicznie.


Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy) jest zabiegiem usuwającym martwe komórki naskórka, bakterie oraz nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia. Na początek zabiegu kosmetyczka zwilża skórę, następnie za pomocą szkatułki rozprowadza po skórze ultradźwięki. Zabieg przyniesie świetne efekty także przy skórze delikatnej i bardzo wrażliwej.Każdy gabinet kosmetyczny ma własną ofertę zabiegów oczyszczających. W Klinice Anna Pikura znajdziecie wiele zabiegów firmowych łączących oczyszczanie z innymi zabiegami, które w kompleksowy sposób oczyszczą, odświeżą i odżywią waszą skórę, pozostawiając ją piękną i pełną blasku.

You Might Also Like

0 komentarze

Odwiedź stronę Anna Pikura!


Zapraszamy!